Anahatları İçin Gerçekçi bunlar olaraki Programları

May
15
Posted Friday, May 15th 2015 at 11:54pm
Tagged:  

Alıcı ilgi bitki yetiştirmek başka taşıma ve doğal malzemeler, olabilir iyi bitki yaşamı büyüt, olarak, çevre! Yerine kullanmak inorganik böcek ilaçları ve toksik esrar-öldürmek seçenek, normal seçenekler sirke ve sabunlu su gibi. Check şuna Bak şuna bu Okuma yazmaYukarı daha fazla önerileri organik bitki yetiştirmek.Style bahçe bu da demektir ki hasadın kademeli üzerinde uzun yıl mümkündür. Soğuk-hoşgörülü temel bitki örtüsü ve yeşillik gelen damla, örnek ve karar seçme ve korumak erken çilek Haziran.

Bu şekilde yaparak bu, olacak alan ve zaman günlük yaşantınızda Kaydet herşey genişletmek.
artış inanılmaz ekinin Domates, olun belirli dikim yer alır birçok neden sorunlar.
Size yapamam kompost için bahçe toprak, sırılsıklam Gazeteler. Islak gazete çevresinde temel bitki örtüsü yardım korumak nem Dünya'nın ve korumak bitki neden yöntemleri Sıcaklık ve güneş ışığı. Kağıt doğal bozunur, bu yüzden olabilir sonuçta aşağılamak ve Ekle daha fazla besin için toprak.
ilk ot bir fide, dikkat tutma kir nemli kadar haklı sonunda kadar filizlenir. antalya escort gerçekten önemli nedeniyle gerçeği, olay kir kuruyan kurur, risk fide geçen uzakta. fide mu ölür, toprak olabilir makul kurumuş ortasında sulama, ama unutma O olmalı yine hassas ve ihtiyacı olacak .
çünkü bahçe demektir taşıma bir çok ağır işleri, bir el arabası olacak de mevcut faydalı.
Oluşturmak sıcaklığı harika Sarı yaprakları. Estetik canlılık ve sıcaklık sızar. harika ve Sarı yapraklı yaprakları. Onlar bilhassa iyi ahlaki Alanlar, arz yanılsama yumuşak ve derinliği.

Onlar maç süper mor çiçek ciddi Bronz yaprakları. Mükemmel seçenekler vardır Caryopteris 'Worcester Altın' Kartopu 'Aureum', çeşitli Hostas ve Spirea Gold Flame'.

Mailing list sign-up

Copyright © 2012 Her Kansas City